W dniu zakończenia roku szkolnego uczniowie, nauczyciele i rodzice zebrali się w sali gimnastycznej. Skończyliśmy dziś kolejny rok szkolny — rok pełen pracy, wysiłku, małych i dużych sukcesów. Każdy z uczniów zrobił krok naprzód: w zdobywaniu wiedzy, nabieraniu odwagi, w nawiązywaniu przyjaźni. Wszyscy zasłużyli na odpoczynek.
Podczas spotkania podsumowano wyniki w nauczaniu i zachowaniu. Klasa 6b otrzymała puchar za najwyższą średnią w szkole – 4,98. Pucharami uhonorowano także uczniów z najwyższą średnią 6,0: Michała Binerata i Zofię Binerat, Ianę Bendina i Zoię Bendina oraz Adę Ciok.
Medal za zaangażowanie i duży wkład pracy w działalność na rzecz Samorządu Uczniowskiego wręczono Amelii Rugale.
Za wybitne osiągnięcia sportowe i godne reprezentowanie barw wyróżniono –
z klas 7- Laura Becker, Lenę Wach, Jakuba Machalskiego, Wiktora Bełzę, Aleksandra Barambasa, z klas 6 – Kingę Dłużniewską, Hannę Okońską, Helenę Organistę, Lenę Sojkę, Hannę Bogut, Wiktorię Glińską, Anna-Yevheniia Luno, Jana Dreiforth, Filipa Heimowskiego, Dominika Motylewskiego, Szymona Nowaka, Jakuba Tura, Oskara Bienieckiego, Konrada Gołkowskiego, Kacpra Mierzejewskiego, Marcelinę Kępkę, Julię Kowalczyk, Magdalenę Nawrot, Wiktorię Wróblewską, z klas 5 – Alicję Dajer, Lenę Ciszkiewicz, Mateusza Dramińskiego, Szymona Kwolek, Ksawerego Osowickiego, Stefana Jabłońskiego, Antoniego Wilczewskiego, Kacpra Laskowskiego, Borysa Podlasińskiego, Marcela Sulicha i Bartosza Sawińskiego. Natomiast z klas 4 – Hanna Obroślińską i Lillę Brzóskę.
Dyplomem i kartą podarunkową uhonorowano:
Adriannę Fortunę – finalistkę na szczeblu ogólnopolskim w kategorii klas 5 SP w VII edycji trzyetapowego ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Informatycznego InstaLogik 2025/2026
Dominika Fortunę – laureata III miejsca na szczeblu ogólnopolskim w kategorii klas 7 SP w VII edycji trzyetapowego ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Informatycznego InstaLogik 2025/2026
Przed uczniami i pracownikami szkoły – wakacje – czas słońca, zabawy i przygód. Warto zwracać uwagę na: bezpieczeństwo — nad wodą, na rowerze, w podróży i odpoczywać mądrze oraz dać głowie i sercu chwilę wytchnienia.
Życzymy Wszystkim, aby te wakacje były pełne radości, odkryć i chwil, które na długo pozostaną w pamięci.
Dziękujemy za ten rok — za współpracę, cierpliwość i serce, które tworzy naszą szkolną społeczność. Życzymy pięknych, bezpiecznych wakacji.