Orłowska Sabina

nauczycielka wychowania fizycznego, tutor

Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego w Gdańsku kierunek wychowanie fizyczne specjalność rekreacja ruchowa: jeździectwo. Ukończyłam Studia Podyplomowe w Poznaniu Kinezypsychoprofilaktyka specjalność joga.

Posiadam licencję instruktora sportu w lekkiej atletyce

– instruktora gry zespołowe – siatkówka

– instruktora pływania

– instruktora fitness nowoczesne formy gimnastyki

– instruktora rekreacji ruchowej

– instruktora kinezypsychoprofilaktyki- joga

oraz uprawnienia do prowadzenia gimnastyki korekcyjno- kompensacyjnej.

Doskonalę się w ciągle rozwijających się formach fitness, spędzam dużo czasu na konwencjach i szkoleniach w tym zakresie. Fitness jest moja pasją i ważnym dla mnie zajęciem. Wykorzystuję te umiejętności w prowadzeniu zajęć fitness w Akademii „Cardio” działającej przy Fundacji Szkoła Otwartych Serc, a także w prowadzeniu zajęć wychowania fizycznego i zajęć korekcyjnych.

Czas wolny uwielbiam spędzać z moim synem Pawełkiem i rodziną. Lubię m.in. jeździć na nartach, czytać książki podróżnicze a odpoczywam podziwiając piękne pejzaże.