Sylwia Kapuścińska-Baca

nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, tutor, mediator

Uczelnie, które ukończyłam to: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu – kierunek edukacja wczesnoszkolna i Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku – pedagogika rewalidacyjna. Jako kilkuletnia dziewczynka mówiłam, że będę przedszkolanką.

Uwielbiam zabawy z synkiem, spotkania z przyjaciółmi i spacery. Znajomi lubią moje ciasto z bitą śmietaną i owocami. Nastrój poprawiam sobie kawą z miodem i mlekiem, ciastkami waniliowymi i innymi słodkościami. Chętnie wyjeżdżam nad morze i w góry: pływam, opalam się i pokonuję szczyty.

Staram się dążyć do wyznaczonego celu. Obiecałam sobie, że nauczę się robić na drutach. W życiu każda sytuacja uczy, a to, co robimy dla innych – zostanie wynagrodzone.